برندهای همکار
Looptelecom

این شرکت در سال 1991 توسط تعدادی از متخصصان صنعت ارتباطات رادیویی تاسیس شد. فقط ده سال پس از بنیانگذاری، با مهندسی و مدیریت غربی آن محصولات متنوعی را در حوزه انتقال دیتا ارائه می نماید . شرکت Loop Telecom در حال حاضر در بورس اوراق بهادار تایوان یا TSEC معامله می شود. در حال حاضر محصولات Loop Telecom  در کشور های مختلف از جمله ایالات متحده، روسیه ، تایوان ، ایران و  ..

شرکت ARMTel Industry communication systems در سال 2000 میلادی تاسیس شد. شرکت آرمتل سیستم های ارتباطی صنعتی هوشمند را با هدف حصول اطمینان از ارتباط موثر و افزایش ایمنی مشتریان طراحی و تولید می کند. آرمتل به لطف تیم حرفه ای و مجرب خود، استفاده از فناوری های پیشرفته و تمرکز بر توسعه محصول، به کیفیت و اطمینان بالایی در محصولات خود دست یافته است.

شرکت Shanghai Baud Data Communication Co. در سال 1994 تاسیس شد. این شرکت امروزه در زمره شرکت های پیشرو تامین کننده راهکارهای شبکه و ارتباطی می باشد. شرکت BDCOM به تنهایی اولین X.25 NIC و اولین روتر تجاری سازی شده را  در چین اختراع کرد و از آن زمان، BDCOM  در فناوری شبکه و ارتباطات پیشتاز بوده است.